نمونه قرارداد شراکت کاری بین دو نفر

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند

د.محمودی

مرسی از همراهیتون

ارسال پاسخ
ابراهیم زارع مویدی

در خدمتتون هستیم.

بیگلری

سلام. آیا می‌توانیم این قرارداد شراکت را بین دو شرکت یا بین یک فرد و شرکت هم تنظیم کنیم یا خیر؟ با تشکر از مطالب خوب شما. بیگلری

ارسال پاسخ
ابراهیم زارع مویدی

سلام. وقت بخیر. بله. می‌توانید بین شرکت‌ها و افراد از قرارداد شراکت کاری استفاده کنید.

سمانه امرایی

برای تنظیم قرارداد شراکت کاری باید حتما به دفترخانه بریم؟

ارسال پاسخ
ابراهیم زارع مویدی

سلام. وقت بخیر… خیر. شرط صحت قرارداد مشارکت، امضای همه طرفین هست. برای اعتبار این قرارداد نیازی به مراجعه به دفترخانه ندارید.

لیلا

سلام. آیا فسخ قرارداد نیاز به اقدام دیگری از طرف من دارد یا با اطلاع به طرف مقابل کفایت می‌کند؟ ما مدت زیادی است شروع به یک شراکت کاری کرده‌ایم و من بخاطر کوتاهی‌های طرف مقابل قصد فسخ قرارداد را دارم. با تشکر از راهنمایی شما و مطلبی که خیلی کمک کننده بود.

ارسال پاسخ
ابراهیم زارع مویدی

اعمال حق فسخ نیاز به انجام کار خاصی ندارد. اما شما باید «دادخواست تنفیذ فسخ قرارداد» را به دادگاه بدهید تا از هرگونه ادعای بعدی طرف مقابل در امان بمانید.

سلمان

سلام آیا این قرارداد بدون زمان اعتبار کافی دارد؟

ارسال پاسخ
ابراهیم زارع مویدی

حتما قرارداد شراکت را با زمان تنظیم کنید. تنها موارد خاصی از قراردادها بدون زمان تنظیم می‌شود که قرارداد شراکت کاری در این دسته قرار نمی‌گیرد.

سما

سلام وقت‌تون بخیر. دنبال نمومه قرارداد همکاری بین دو شحص برای کارهای خدماتی و پروژه‌ای مثل نصب درب و پنجره پی وی سی و نمای کرتینوال و … هستم از کدوم بخش می‌تونم به نتیجه برسم؟

ارسال پاسخ
ابراهیم زارع مویدی

سلام. وقت بخیر. همکاری که شما میفرمایید دو حالت دارد: یا می‌خواهید با شریک یا نیروی کار وارد همکاری شوید یا منظور شما درخواست‌های مشتریان است. در حالت اول باید قرارداد پیمانکاری تک نفره یا قرارداد کار یا قرارداد شراکت تنظیم شود و در حالت دوم باید قرارداد پیمانکاری تنظیم کنید. تمام قراردادها در بانک قرارداد رکلا است. برای ورود روی اینجا بزنید.

ahmadi

سلام. برای ساخت و تولید تیراژ یک دستگاه می‌خوام بین دوستام قرارداد بنویسم. نمونه‌ای دارین؟!

ارسال پاسخ
ابراهیم زارع مویدی

سلام. وقت بخیر. بله. می‌تونید از نمونه قرارداد شراکت در تولید استفاده کنید. برای دسترسی به قرارداد روی اینجا بزنید.

صفایی

سلام. من زمین دارم و دو نفر می‌خواهند در زمین من سرمایه گذاری کنند و پس از تکمیل شدن، هر سه شریک شویم. آن‌ها از من از همین ابتدا می‌خواهند که قولنامه زمین را تنظیم کنیم. آیا این درست است؟

ارسال پاسخ
ابراهیم زارع مویدی

سلام. وقت بخیر. همه چیز به توافق طرفین بستگی دارد. اما توصیه می‌کنم ابتدا یک قرارداد شراکت تنظیم شود و تمام جزئیات روابط شراکت در آن نوشته شود و قولنامه نیز به عنوان پیوست آن محسوب شود. البته تنظیم قولنامه هم مشروط به انجام تعهدات توسط طرف مقابل یعنی دو نفر دیگر باشد. این توصیه ما است و راه‌های دیگری هم وجود دارد. اما باید جانب احتیاط را رعایت کرد.

سعیدی

من با یکی از دوستان تصمیم به راه اندازی یک آژانس تاکسی تلفنی داشتیم و ایشان مبلغ 35 میلیون سرمایه گذاری کردند و من نیز چند راننده و مشتری خوب آورده‌ام و اینکه کلیه امور آژانس با من است. از ایشان درخواست کردم که در روز فقط دو تا سه ساعت عصر به من کمک کند و تلفن جواب دهد، الان می‌خواستم یک قرارداد با ایشان تنظیم کنم. سهم سود هرکدام چقدر می‌شود؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

ارسال پاسخ
ابراهیم زارع مویدی

سلام. وقت بخیر. ضمن آرزوی موفقیت برای شراکت شما. لازم به ذکر است که همه چیز به توافق طرفین بستگی دارد. یعنی باید با توافق هم در مورد درصد قرارداد شراکت تصمیم گیری کنید و در قرارداد شما منعکس شود. شما می‌توانید درخواست تنظیم قرارداد خود را ثبت کنید. با شما تماس می‌گیریم و در مورد جزئیات قرارداد شراکت شما و همکار، صحبت خواهیم کرد. برای ثبت این درخواست روی اینجا بزنید.

سوالی دارید ؟ با من صحبت کنید!

پشتیبان آنلاین است. image

با تیم رکلا صحبت کنید

rokla-chat