تنظیم قرارداد

تنظیم قرارداد یکی از خدمات اصلی مجموعه حقوقی رکلا است. همانطور که می‌دانید رکلا مرجع تخصصی قرارداد است و در کنار خدمات نمونه قرارداد و مشاوره حقوقی تلفنی، خدمات تنظیم قرارداد نیز ارائه می‌شود. برای استفاده از خدمات تنظیم قرارداد شما می‌توانید درخواست خود را در فرم این صفحه ثبت کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم. توصیه ما به شما این است که بخش شرح درخواست این فرم را به صورت کامل تکمیل کنید تا امکان تبادل نظر میان شما و مشاوران ارشد حقوقی رکلا به بهترین شکل ممکن فراهم شود. مبلغ حق الزحمه تنظیم قرارداد و مدتی که برای تنظیم آن نیاز است را از طریق تماس تلفنی و پس از شنیدن انتظارات شما و نوع قرارداد به اطلاع شما خواهیم رساند.
schedule

از زمان ارسال درخواست تنظیم قرارداد، نهایتاً ظرف 18 ساعت با شما تماس می‌گیریم.

درخواست تنظیم یا بررسی قرارداد

اگر پیش از ثبت درخواست تنظیم قرارداد، سوالی دارید با ما تماس بگیرید.

(021) 91306900
call

تعدادی از نظرات شما

account_circle

مهران زمانی

4star
11
thumb_up_alt
سلام. به خودم واجب دیدم که هم توی تماس تلفنی و هم از همین جا واقعا ازتون تشکر کنم. قرارداد خیلی کاملی در اختیارم قرار دادید و امیدوارم به لطف این تجربه تنظیم قراردادی که با شما داشتم انشاالله در سایر موارد کاری هم مجدد همکاری داشته باشیم.
13:46
10 مرداد 1400

سید ابراهیم زارع مویدی

کارشناس ارشد انواع قرارداد
سلام. جناب زمانی عزیز، از اعتماد شما به مجموعه حقوقی رکلا تشکر می‌کنیم. امیدواریم این قرارداد برای شما سبب خیر و برکت باشه.
16:59
12 مرداد 1400
account_circle

سینا کمالوند

4star
5
thumb_up_alt
سلام. وقت تون بخیر. می‌خواستم بدونم فاصله زمانی بین ثبت درخواست من و تماس شما چقدر هست؟ و اینکه آیا می‌تونید به من بگید مدتی که برای نوشتن قرارداد باید صرف بشه چقدره؟
15:50
11 مرداد 1400

سید ابراهیم زارع مویدی

کارشناس ارشد انواع قرارداد
سلام. وقت بخیر. نهایتاً ظرف 18 ساعت با شما تماس می‌گیریم. در مورد مدت مورد نیاز برای تنظیم قرارداد نیز، باید مطابق با فرمایش شما، اعلام زمان شود. اما تلاش ما این است که سرعت تنظیم قرارداد به حداقل ممکن برسد.
17:03
12 مرداد 1400
account_circle

مونا احمدوند

4star
2
thumb_up_alt
من برای تنظیم قرارداد درخواست ثبت کردم. لطفا حتما در اسرع وقت باهام تماس بگیرید. عجله دارم و باید این قرارداد رو سریع به دستم برسونید.
09:04
14 مرداد 1400

سید ابراهیم زارع مویدی

کارشناس ارشد انواع قرارداد
سلام. وقت بخیر. خانم احمدوند عزیز، ظاهرا همکارانم پیش از پاسخ دادن من به این نظر، با شما تماس گرفته‌اند و قرارداد شما در دست تنظیم است. با تشکر از اعتماد شما به مجموعه حقوقی رکلا.
19:03
15 مرداد 1400
account_circle

ناهید ابطهی

4star
1
thumb_up_alt
سلام وقت بخیر. شما قرارداد رو کاملا مطابق با خواست خود ما تنظیم می‌کنید یا اینکه وکلا مباحث قانونی رو بررسی می‌کنند؟ اگر تنظیم قرارداد رو به شما بسپاریم، می‌تونیم با وکلا گفتگو کنیم و ازشون مشاوره بگیریم؟
11:40
28 اسفند 1401

سید ابراهیم زارع مویدی

کارشناس ارشد انواع قرارداد
رکلا مرجع تخصصی تنظیم قرارداد است. تمام نمونه قراردادهای موجود در سایت و تمام سفارشات اختصاصی تنظیم قرارداد در رکلا، مستقیما توسط مشاوران حقوقی و وکلای با تجربه تنظیم می‌شوند. مسلما در تنظیم این قراردادها تنها ملاک و معیار ما، قانون خواهد بود. بنابراین، خواسته متقاضیان و شروطی که برای توافقات خود در نظر دارند باید از نظر قانونی صحیح باشد تا بتوانیم در قرارداد به آن اشاره کنیم. به همین منظور در فرآیند پیگیری درخواست تنظیم قرارداد اختصاصی، متقاضی می‌تواند با تیم حقوقی رکلا ارتباط بگیرد و با توجه به دغدغه‌هایی که دارد از این متخصصان بخواهد که شروط مورد نظر او را مطابق قانون در قرارداد اعمال کنند. تیم رکلا در خصوص شروطی که مغایر با قانون باشند برای شما توضیح می‌دهند و پیشنهاد می‌کنند که به شیوه صحیح‌تری قرارداد امضا کنید. بنابراین، ارتباط اولیه شما با تیم رکلا و مشاوره در خصوص قراردادی که در نظر دارید، بخش جدا نشدنی از فرآیند پیگیری درخواست تنظیم قرارداد شما است. این خدمات در رکلا به رایگان برای کاربران ارائه می‌شود. شما در رکلا برای مشاوره اولیه تنظیم قرارداد اختصاصی خود، هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید.
13:56
28 اسفند 1401
account_circle

غلامی

4star
1
thumb_up_alt
سلام. وقتتون بخیر. سفارش تنظیم قراردادهای اختصاصی رو چند روزه تحویل می‌دید؟ امکان داره قرارداد یک الی دو روزه آماده بشه؟
14:55
22 فروردین 1402

سید ابراهیم زارع مویدی

کارشناس ارشد انواع قرارداد
سلام. بله. معمولا قراردادها را نهایتا تا یک بازه زمانی 2 تا 3 روزه تنظیم و ارسال می‌کنیم.
18:00
23 فروردین 1402
درخواست تنظیم یا بررسی قرارداد