تنظیم قرارداد

تنظیم قرارداد یکی از خدمات اصلی مجموعه حقوقی رکلا است. همانطور که می‌دانید رکلا مرجع تخصصی قرارداد است و در کنار خدمات نمونه قرارداد و مشاوره حقوقی تلفنی، خدمات تنظیم قرارداد نیز ارائه می‌شود. برای استفاده از خدمات تنظیم قرارداد شما می‌توانید درخواست خود را در فرم این صفحه ثبت کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم. توصیه ما به شما این است که بخش شرح درخواست این فرم را به صورت کامل تکمیل کنید تا امکان تبادل نظر میان شما و مشاوران ارشد حقوقی رکلا به بهترین شکل ممکن فراهم شود. مبلغ حق الزحمه تنظیم قرارداد و مدتی که برای تنظیم آن نیاز است را از طریق تماس تلفنی و پس از شنیدن انتظارات شما و نوع قرارداد به اطلاع شما خواهیم رساند.

اهمیت تنظیم قرارداد!

تنظیم قرارداد یکی از موضوعات مهم و اساسی در حقوق همه جوامع محسوب می‌شود. این مورد نیازمند دانش حقوقی، تجربه و تخصص است. برای ‌اینکه بتوانید در جامعه و کسب‌وکار خودتان در چارچوب قانون عمل کنید و مورد حمایت قانون‌گذار قرار بگیرید، بهتر است که برای امور تجاری، شراکت، کار، استخدام و سایر موارد مربوط به حقوق اشخاص، قراردادی جامع و کامل داشته باشید. هر چند قراردادها به ‌صورت شفاهی نیز قابلیت استناد دارند، اما قطعا وجود قراردادی مکتوب نسبت ‌به قرارداد شفاهی قدرت اثباتی و قابلیت استناد بیشتری دارد. در بانک نمونه قراردادهای سایت رکلا، مجموعه‌ای از نمونه قراردادهای مختلف وجود دارد. شما می‌توانید با توجه به شرایط مورد توافق خودتان و طرف مقابل و بنا به اقتضا، از این نمونه قراردادها استفاده کنید.

نکته مهم اینجا است که گاهی شرایط و توافقات طرفین دارای پیچیدگی‌های خاصی است که این موضوع در قالب یک نمونه قرارداد نمی‌گنجد. در این راستا لازم است که قراردادی اختصاصی توسط تیمی حقوقدان و باتجربه برای طرفین تنظیم شود. کارشناسان حقوقی رکلا در طول سال‌ها فعالیت خود، در زمینه تنظیم انواع قراردادها تجربه و مهارتی ارزشمند کسب کرده‌اند و اکنون سایت رکلا به ‌عنوان یکی از مهم‌ترین و شناخته‌شده‌ترین سایت‌های تنظیم قرارداد در کشور محسوب می‌شود.

در صورتی‌ که برای موضوع مورد نظرتان نیازمند قراردادی مستحکم و قانونی هستید، می‌توانید این مورد را با کارشناسان حقوقی رکلا درمیان بگذارید تا براساس شرایط و انتظارات شما، متنی دقیق، شفاف و قانونی را برای شما تنظیم کنند و در اختیارتان قرار دهند.

چرا از خدمات تنظیم قرارداد رکلا استفاده کنم؟

قراردادنویسی اقدامی تخصصی و حرفه‌ای است که علاوه‌ بر دانش حقوقی، به تجربه و مهارت نیز نیاز دارد.

تیم حقوقی رکلا سال‌ها است که تمام تمرکز خود را بر روی تنظیم قرارداد قرار داده است و به‌ صورت کاملا حرفه‌ای در این زمینه فعالیت دارد. نظر به تجربه و تخصص این تیم در تنظیم قرارداد، این مجموعه افتخار داشته است که برای بسیاری از شرکت‌ها، موسسه‌ها، وکلا و کارشناسان حقوقی نیز قراردادهای مورد نظر آن‌ها را تهیه و تنظیم کند.

همانطورکه می‌دانید مفاد و محتوای یک قرارداد می‌تواند نقش بسیار مهمی در سرنوشت طرفین ایفا کند. بنابراین بسیار مهم است که قرارداد توسط اشخاصی تنظیم شود که نسبت ‌به محتوای هر قرارداد و نحوه تنظیم آن، دارای تجربه و تخصص هستند و به خوبی از اثر قرارداد نسبت ‌به طرفین آگاهی دارند. تیم حقوقی رکلا با در نظر گرفتن مقررات و با توجه به موضوع هر قرارداد، متنی دقیق، کامل و کاربردی را برای اشخاص متقاضی تنظیم می‌کند و در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. این تیم با اطلاع و آگاهی از قوانین روز کشور و با دقت نظر فراوان، مطابق شرایط هر قرارداد نکات ظریف، فنی و قواعد خاص حقوقی مرتبط با آن را در متن قرارداد در نظر می‌گیرد و قراردادی کامل و تخصصی را در اختیار اشخاص قرار می‌دهد.

قرارداد اختصاصی چه زمانی به من تحویل داده می‌شود؟

تنظیم قرارداد اختصاصی نیازمند آن است که شرایط طرفین به‌ صورت کامل و حرفه‌ای مورد بررسی قرار بگیرد. سپس مطابق توافقات و شرایط آن‌ها متن قرارداد برای آن‌ها تنظیم شود. زمانی که شما درخواست خودتان را در سایت ثبت می‌کنید، حداکثر ظرف ۱۸ ساعت، کارشناسان حقوقی مجموعه با شما ارتباط می‌گیرند و در مورد انتظارات و شرایط مورد نظرتان برای قرارداد اختصاصی، اطلاعاتی را از شما دریافت می‌کنند. سپس هزینه مورد نظر مطابق موضوع قراردادتان به همراه شرایط همکاری خدمت شما مطرح می‌شود. در صورتی که هزینه و شرایط همکاری، مورد توافق شما قرار بگیرد، تنظیم قرارداد اختصاصی آغاز خواهد شد و ظرف ۲ تا ۳ روز کاری این متن در دسترس شما قرار می‌گیرد.

آیا قبل ‌از تنظیم قرارداد، هزینه‌ای از من دریافت می‌شود؟

قبل‌ از اینکه تنظیم قرارداد آغاز شود، مشاور متخصص تنظیم قرارداد با شما ارتباط می‌گیرد و اطلاعاتی را در مورد قرارداد از شما دریافت و اطلاعات و شرایط همکاری را نیز مطرح می‌کند. توجه داشته باشید که این ارتباط اولیه هزینه‌ای ندارد و تا زمانی که شما درخواست خودتان را برای تنظیم قرارداد قطعی نکرده باشید، هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نخواهد شد.

آیا بعد از تنظیم قرارداد اختصاصی می‌توانم از خدمات پشتیبانی بهره مند شوم؟

بله. زمانی که شما از خدمات تنظیم قرارداد استفاده می‌کنید و قرارداد شما به‌ صورت اختصاصی تنظیم می‌شود، می‌توانید سوالات خودتان را پیرامون این قرارداد از مشاور حقوقی مجموعه بپرسید و نکات مرتبط با قرارداد را با مشاور در میان بگذارید.

قراردادهای اختصاصی‌ چه ویژگی‌هایی دارند؟

قراردادهای اختصاصی به قراردادهایی گفته می‌شود که کاملا براساس شرایط، موقعیت و منطبق با انتظارات شما و البته مطابق مقررات روز کشور تنظیم می‌شود. این نکته بسیار حائز اهمیت است که تنظیم قرارداد توسط شخص یا اشخاصی صورت بگیرد که قابلیت تحلیل مقررات و انطباق خواسته‌های شما را با قواعد حقوقی داشته باشند و بتوانند قرارداد کاملا قانونی و کاربردی را در اختیار شما قرار دهند. کارشناسان حقوقی رکلا با آگاهی از مقررات روز کشور و براساس تجربه‌ای که در زمینه تنظیم انواع قرارداد کسب کرده‌اند، تلاش می‌کنند تا قراردادهای اختصاصی اشخاص متقاضی را به‌ صورت حرفه‌ای و با رعایت نکات فنی برای آن‌ها تنظیم کنند و در دسترس این اشخاص قرار دهند. متن قرارداد اختصاصی به‌ صورت جامع و مستحکم و مطابق خواسته‌های طرفین و با رعایت مقررات تنظیم می‌شود.

تنظیم قرارداد توسط تیم حقوقی رکلا چه مزایایی دارد؟

این نکته را در نظر داشته باشید که قرارداد زمانی برای شما کاربرد دارد که مطابق قانون و به‌ صورت دقیق و شفاف تنظیم شود. زمانی که قرارداد شما منطبق با مقررات کشور تنظیم شده باشد، مورد حمایت قانون قرار خواهید گرفت. کارشناسان حقوقی رکلا برای نگارش انواع قرارداد، دقت و تمرکز لازم را به کار می‌گیرند و تلاش می‌کنند محتوای هر قرارداد را براساس قانون، عرف و شرایط خاص آن موضوع تنظیم کنند. به ‌عنوان مثال، قراردادهای پیمانکاری، قراردادهای مربوط به قانون کار، قراردادهای مشارکت، قراردادهای خرید و فروش، قراردادهای معدن و موارد مرتبط با آن و قراردادهای مربوط به محصولات کشاورزی یا ماشین‌آلات هر کدام با توجه به موضوع آن، نیازمند اطلاع از شرایط و عرف مرتبط با این موضوعات است. همچنین قراردادهای جدیدی مانند قراردادهای مرتبط با استارتاپ‌ها نیز نیازمند آن است که این شخص، اطلاعات بروز داشته باشد و همگام با تکنولوژی و مطابق قانون، این قرارداد را برای شخص متقاضی تنظیم کند.

تیم حقوقی رکلا با توجه به قراردادهایی که در سال‌های فعالیت خود تهیه و تنظیم کرده، اطلاعات مناسبی در مورد هرکدام از این قراردادها کسب کرده است. در واقع می‌توان گفت شما با واگذاری تنظیم قرارداد اختصاصی خودتان به این مجموعه، می‌توانید با خاطری آسوده برای امضای این قرارداد اقدام کنید.

تنظیم و نگارش قرارداد موضوعی بسیار حساس محسوب می‌شود. برای اینکه شما یک قرارداد کامل و بدون نقص داشته باشید، نیاز است که اصول اولیه قرارداد نویسی از جمله شرایط ماده ۱۹۰ قانون مدنی و مقررات مرتبط با موضوع قراردادتان در متن قرارداد رعایت شود. همچنین لازم است تمام نکات مرتبط با قرارداد در این متن نوشته شود تا هیچکدام از طرفین به‌ علت ذکر نشدن موارد ضروری، متحمل ضرر و زیان نشوند.

بنابراین این موضوع از اهمیت فراوانی برخوردار است که قرارداد شما توسط یک شخص یا تیم کاربلد و باتجربه تنظیم شود تا از لحاظ جنبه‌های حقوقی و عرف نقصی در این قرارداد وجود نداشته باشد.

در صورتی که در زمان تنظیم قرارداد، شخصی که نگارش قرارداد را برای شما انجام می‌دهد، با ریسک‌های مرتبط با حوزه کاری یا موضوع قراردادتان آشنایی داشته باشد، می‌تواند تا حد ممکن این ریسک‌ها را به حداقل برساند و موفقیت شما را نسبت ‌به این موضوع افزایش دهد.

schedule

از زمان ارسال درخواست تنظیم قرارداد، نهایتاً ظرف 18 ساعت با شما تماس می‌گیریم.

درخواست تنظیم یا بررسی قرارداد

اگر پیش از ثبت درخواست تنظیم قرارداد، سوالی دارید با ما تماس بگیرید.

(021) 91306900
call

تعدادی از نظرات شما

account_circle

مهران زمانی

4star
11
thumb_up_alt
سلام. به خودم واجب دیدم که هم توی تماس تلفنی و هم از همین جا واقعا ازتون تشکر کنم. قرارداد خیلی کاملی در اختیارم قرار دادید و امیدوارم به لطف این تجربه تنظیم قراردادی که با شما داشتم انشاالله در سایر موارد کاری هم مجدد همکاری داشته باشیم.
18:16
10 مرداد 1400

سید ابراهیم زارع مویدی

کارشناس ارشد انواع قرارداد
سلام. جناب زمانی عزیز، از اعتماد شما به مجموعه حقوقی رکلا تشکر می‌کنیم. امیدواریم این قرارداد برای شما سبب خیر و برکت باشه.
21:29
12 مرداد 1400
account_circle

سینا کمالوند

4star
5
thumb_up_alt
سلام. وقت تون بخیر. می‌خواستم بدونم فاصله زمانی بین ثبت درخواست من و تماس شما چقدر هست؟ و اینکه آیا می‌تونید به من بگید مدتی که برای نوشتن قرارداد باید صرف بشه چقدره؟
20:20
11 مرداد 1400

سید ابراهیم زارع مویدی

کارشناس ارشد انواع قرارداد
سلام. وقت بخیر. نهایتاً ظرف 18 ساعت با شما تماس می‌گیریم. در مورد مدت مورد نیاز برای تنظیم قرارداد نیز، باید مطابق با فرمایش شما، اعلام زمان شود. اما تلاش ما این است که سرعت تنظیم قرارداد به حداقل ممکن برسد.
21:33
12 مرداد 1400
account_circle

مونا احمدوند

4star
2
thumb_up_alt
من برای تنظیم قرارداد درخواست ثبت کردم. لطفا حتما در اسرع وقت باهام تماس بگیرید. عجله دارم و باید این قرارداد رو سریع به دستم برسونید.
13:34
14 مرداد 1400

سید ابراهیم زارع مویدی

کارشناس ارشد انواع قرارداد
سلام. وقت بخیر. خانم احمدوند عزیز، ظاهرا همکارانم پیش از پاسخ دادن من به این نظر، با شما تماس گرفته‌اند و قرارداد شما در دست تنظیم است. با تشکر از اعتماد شما به مجموعه حقوقی رکلا.
23:33
15 مرداد 1400
account_circle

ناهید ابطهی

4star
1
thumb_up_alt
سلام وقت بخیر. شما قرارداد رو کاملا مطابق با خواست خود ما تنظیم می‌کنید یا اینکه وکلا مباحث قانونی رو بررسی می‌کنند؟ اگر تنظیم قرارداد رو به شما بسپاریم، می‌تونیم با وکلا گفتگو کنیم و ازشون مشاوره بگیریم؟
15:10
28 اسفند 1401

سید ابراهیم زارع مویدی

کارشناس ارشد انواع قرارداد
رکلا مرجع تخصصی تنظیم قرارداد است. تمام نمونه قراردادهای موجود در سایت و تمام سفارشات اختصاصی تنظیم قرارداد در رکلا، مستقیما توسط مشاوران حقوقی و وکلای با تجربه تنظیم می‌شوند. مسلما در تنظیم این قراردادها تنها ملاک و معیار ما، قانون خواهد بود. بنابراین، خواسته متقاضیان و شروطی که برای توافقات خود در نظر دارند باید از نظر قانونی صحیح باشد تا بتوانیم در قرارداد به آن اشاره کنیم. به همین منظور در فرآیند پیگیری درخواست تنظیم قرارداد اختصاصی، متقاضی می‌تواند با تیم حقوقی رکلا ارتباط بگیرد و با توجه به دغدغه‌هایی که دارد از این متخصصان بخواهد که شروط مورد نظر او را مطابق قانون در قرارداد اعمال کنند. تیم رکلا در خصوص شروطی که مغایر با قانون باشند برای شما توضیح می‌دهند و پیشنهاد می‌کنند که به شیوه صحیح‌تری قرارداد امضا کنید. بنابراین، ارتباط اولیه شما با تیم رکلا و مشاوره در خصوص قراردادی که در نظر دارید، بخش جدا نشدنی از فرآیند پیگیری درخواست تنظیم قرارداد شما است. این خدمات در رکلا به رایگان برای کاربران ارائه می‌شود. شما در رکلا برای مشاوره اولیه تنظیم قرارداد اختصاصی خود، هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید.
17:26
28 اسفند 1401
account_circle

غلامی

4star
1
thumb_up_alt
سلام. وقتتون بخیر. سفارش تنظیم قراردادهای اختصاصی رو چند روزه تحویل می‌دید؟ امکان داره قرارداد یک الی دو روزه آماده بشه؟
18:25
22 فروردین 1402

سید ابراهیم زارع مویدی

کارشناس ارشد انواع قرارداد
سلام. بله. معمولا قراردادها را نهایتا تا یک بازه زمانی 2 تا 3 روزه تنظیم و ارسال می‌کنیم.
21:30
23 فروردین 1402
درخواست تنظیم یا بررسی قرارداد