مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی یکی از خدمات اصلی ما است. با افتخار و از این طریق، میزبان سوالات شما در خصوص قرارداد و جزئیات قانونی مرتبط با آن هستیم. کافی است درخواست مشاوره حقوقی تلفنی خود را در فرم این صفحه ثبت کنید. بعد از ثبت درخواست شما، کارشناسان ارشد حقوقی رکلا، در ساعت مورد نظر با شما تماس می‌گیرند و با یک مکالمه هدفمند و کارآمد، پاسخگوی شما خواهند بود. رکلا؛ مرجع تخصصی تنظیم قرارداد است و تا این لحظه، ارائه خدمات دارای صرفه اقتصادی به بیش از 12000 هزار کاربر را در کارنامه کاری خود دارد. ما خوشحال خواهیم شد که شما نیز به جمع همراهان وفادار ما ملحق شوید. لطفا برای ثبت درخواست مشاوره، توضیحات کاملی را بیان کنید تا امکان ارائه مشاوره توسط مشاوران ارشد حقوقی رکلا، به بهترین شکل ممکن فراهم شود. توضیحات دقیق شما در زمان ثبت درخواست، به ما کمک می‌کند که شما را به کارشناسان متخصص حوزه مورد نظرتان وصل کنیم تا پاسخگویی به سوالات شما با کیفیت بیشتری انجام شود.

چرا از مشاوره حقوقی تلفنی استفاده کنم؟

بدون شک هر معامله یا هر رابطه کاری که میان طرفین برقرار می‌شود، از قوانین مشخصی پیروی خواهد کرد. برای همه ما مهم است که روابط و معاملات ما مغایر با قانون نباشد و با رعایت همه جانبه قانون، بتوانیم از حقوق خود محافظت کنیم. بدون شک برای دستیابی به اطلاعات کاربردی در این زمینه، نیاز دارید که با مشاوران حقوقی یا وکلا در ارتباط باشید و از آن‌ها اطلاعات بگیرید. در مواقعی حتی جمعیت کثیری از مردم تمایل دارند که تمام فرآیند رسیدگی و پیگیری به مسائل حقوقی را به وکیل یا مشاور حقوقی بسپارند که گاهی این تصمیم به دلیل عدم آگاهی از روند انجام کار و پیگیری امور حقوقی است. علاوه بر هزینه زیادی که این اقدام دارد، ممکن است که زمان زیادی را نیز از شما بگیرد. تیم رکلا با هدف ارائه خدمات با صرفه اقتصادی و همچنین ارائه خدمات با صرفه زمانی، این هدف را دنبال می‌کند که تمام اقشار جامعه بتوانند با هزینه بسیار مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن به خدمات حقوقی دسترسی داشته باشند و همچنین این امکان فراهم باشد که بتوانند برای حل مشکلات خود و برای دریافت راهنمایی و مشاوره با مشاوران حقوقی مجرب و وکلای تیم حقوقی رکلا از طریق مشاوره حقوقی تلفنی در ارتباط باشند.

ارتباط آسان‌تر و هزینه کمتر با مشاوره حقوقی تلفنی

تصور کنید که قرار است روز آینده شخصی را برای انجام یک معامله ملاقات کنید. این قرار ملاقات را برای گفتگو در خصوص معامله مورد نظر تدارک دیده‌اید اما به خوبی از این مساله آگاه نیستید که در این گفتگو باید درباره چه مسائلی صحبت کنید و چه سوالاتی باید برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار باشد. بدون شک در این موقعیت نمی‌توانید به سرعت با یک مشاور حقوقی یا یک وکیل، وقت ملاقات تنظیم کنید اما این اقدام با تیم حقوقی رکلا امکان پذیر شده است. شما می‌توانید با ثبت درخواست خود در بخش مشاوره حقوقی تلفنی به سرعت با مشاوران حقوقی مجرب در ارتباط باشید و در خصوص مساله مورد نظرتان مشاوره بگیرید. باید به این مساله نیز اشاره کنیم که هزینه‌ای که برای این اقدام صرف خواهد شد، چندین برابر کمتر از ملاقات حضوری شما با یک مشاور حقوقی است.

کسب اطلاعات حقوقی و تاثیر مثبت آن در معاملات و روابط

مشاوره حقوقی تلفنی قرارداد یک فرصت بسیار مناسب برای اشخاص مختلف است که بتوانند خود را برای رویارویی با معاملات و مذاکرات کاری و حقوقی آماده کنند. زمانی که با کسب اطلاعات دقیق حقوقی در یک جلسه حضور پیدا می‌کنید، به خوبی به این مساله آگاهی خواهید داشت که آیا این پیشنهاد کاری که به شما ارائه می‌شود مناسب است یا خیر؟ همچنین می‌توانید به خوبی از این مساله مطمئن شوید که آیا تمام جوانب قانونی رعایت شده است یا خیر؟ اطلاعاتی که به واسطه مشاوره حقوقی تلفنی به دست می‌آورید به شما کمک می‌کند که بدانید کدام شیوه از توافق برای رابطه کاری شما مناسب‌تر است؛ چه نوع قراردادی باید تنظیم کنید؛ محتوای قرارداد شما باید حاوی چه اطلاعاتی باشد؛ بهتر است که چه شروطی را در نظر بگیرید و آیا این نوع رابطه کاری و این شیوه از معامله از دیدگاه قانونی صحیح و معتبر خواهد بود؟ پاسخگویی به تمام این موارد در خصوص قرارداد و همچنین پاسخگویی به سوالات بیشتر در خصوص سایر مسائل حقوقی، از جمله خدماتی است که به واسطه مشاوره حقوقی تلفنی به شما ارائه می‌شود. ما معتقدیم که یک مشاوره حقوقی تلفنی چند دقیقه‌ای می‌تواند به اندازه‌ای برای شما مفید و با کیفیت باشد که بتواند از خسارت‌ها و ضررهای احتمالی در آینده جلوگیری کند. در این مسیر با حضور مشاوران حقوقی مجرب، در کنار شما هستیم.

تضمین مشاوره تمام عیار: در صورت نارضایتی از مشاوره، هزینه شما پس از بررسی، به طور کامل بازگردانده می شود.

مبلغ هر تماس 129,000 تومان است.

تعدادی از نظرات شما

سولماز حسینی

18:38
25 تیر 1400
11
من در خصوص نحوه تنظیم قراردادهای مشارکت از مجموعه حقوقی رکلا مشاوره دریافت کردم. صمیمانه از وقتی که صرف می‌کنید و صرفه اقتصادی خدمات تون ممنونم و همونطور که در تماس تلفنی عرض کردم اینجا هم نظر خودم رو میذارم تا سایر کاربران شما مطالعه کنند و در خصوص دریافت خدمات بیشتر از شما با اطمینان بیشتری اقدام کنند. ممنون از شما.
سلام و وقت بخیر. از شما بابت اینکه به مجموعه حقوقی ما اعتماد کردید و از طرف دیگر، نظر خود را با سایر کاربران در میان گذاشته‌اید صمیمانه تشکر می‌کنیم. به امید همکاری‌های بیشتر.

مهدی جوانمردی

14:12
10 مرداد 1400
4
ضمن تشکر از کلیه خدمات شما، امروز مشاوره حقوقی تلفنی با مشاور ارشد حقوقی قراردادهاتون رو تجربه کردم و باید بگم واقعا راضی هستم. انشاالله به لطف راهنمایی شما، بتونم منطقی و حقوقی در مورد اون موضوع تصمیم بگیرم. سپاس مجدد از شما.
سلام. وقت بخیر. جناب آقای جوانمردی عزیز، از اظهار نظر شما صمیمانه تشکر می‌کنیم. ممنون که مشاوران ارشد حقوقی رکلا رو برای دریافت مشاوره انتخاب کردید.

احمدی

14:21
14 مرداد 1400
2
من درخواست برای مشاوره حقوقی ثبت کردم. حتما همون تاریخی که درخواست ثبت کردم زنگ می‌زنید؟
سلام. وقت بخیر. بله. در صورتی که درخواست مشاوره حقوقی تلفنی ثبت کرده‌اید. در تاریخ مورد نظر حتما با شما تماس خواهیم داشت.

سینا

17:13
28 شهریور 1400
3
سلام. امکان تماس شما در ساعتی غیر از ساعت این فرم وجود داره؟
سلام. در بخش توضیحات فرم، ساعت مورد نظرتون رو بنویسید. در صورتی که در ساعت مورد نظر شما امکان تماس وجود داشته باشه حتما این کار رو انجام خواهیم داد. در غیر این صورت، در همان ساعت ثبت شده در فرم با شما تماس خواهیم داشت.

امین سیمایی

17:20
08 اسفند 1400
از مشاوره کاملی که در خصوص قرارداد مشارکت به من داده شد تشکر می‌کنم. آرزو می‌کنم همیشه موفقیت در حال پیشرفتی داشته باشید. در پناه حق.
سلام. با تشکر از شما جناب سیمایی گرامی.

مهین ایزدخواست

12:32
23 اسفند 1400
سلام و وقت بخیر. امکانش وجود داره که در خصوص قرارداد تنظیم شده توسط یک وکیل با شما مشورت کنم و مشاوره حقوقی تلفنی بگیرم؟ یعنی قرارداد متعلق به مجموعه شما نیست.
سلام. بله. این امکان برای شما وجود دارد که در خصوص قرارداد تنظیم شده از سوی سایر کارشناسان محترم حقوقی، سوالات خود را با ما در میان بگذارید. در واقع، ضرورتی ندارد که حتما از قراردادهای ما استفاده کرده باشید. اگرچه استفاده از خدمات ما توسط شما، باعث افتخارمان خواهد بود.