مشاوره حقوقی تلفنی

با افتخار و از طریق مشاوره حقوقی تلفنی میزبان سوالات شما در خصوص قراردادها و اوراق قضایی اعم از لایحه، دادخواست، شکوائیه و اظهارنامه خواهیم بود. کافیست درخواست مشاوره حقوقی تلفنی خود را در فرم این صفحه ثبت کنید. کارشناسان ارشد حقوقی رکلا، در ساعت مورد نظر، با شما تماس می‌گیرند و یک مکالمه هدفمند و کارآمد را تجربه خواهید کرد. رکلا یک مرجع تخصصی در حوزه قرارداد محسوب می‌شود و تا این لحظه، افتخار ارائه خدمات دارای صرفه اقتصادی را، به بیش از 8000 هزار کاربر در کارنامه دارد. این مزید خوشحالی ما است که شما نیز از طریق دریافت مشاوره حقوقی تلفنی به جمع همراهان وفادار ما ملحق شوید. لطفا در بخش توضیحات، در خصوص سوال یا سوالاتی که دارید متن کاملی تنظیم شود تا امکان ارائه مشاوره توسط مشاوران ارشد حقوقی رکلا، به بهترین شکل ممکن فراهم شود.

تضمین مشاوره تمام عیار: در صورت نارضایتی از مشاوره، هزینه شما پس از بررسی، به طور کامل بازگردانده می شود.

مبلغ هر تماس 59,000 تومان است.

تعدادی از نظرات شما

سولماز حسینی

18:38
25 تیر 1400
3
من در خصوص نحوه تنظیم قراردادهای مشارکت از مجموعه حقوقی رکلا مشاوره دریافت کردم. صمیمانه از وقتی که صرف می‌کنید و صرفه اقتصادی خدمات تون ممنونم و همونطور که در تماس تلفنی عرض کردم اینجا هم نظر خودم رو میذارم تا سایر کاربران شما مطالعه کنند و در خصوص دریافت خدمات بیشتر از شما با اطمینان بیشتری اقدام کنند. ممنون از شما.
سلام و وقت بخیر. از شما بابت اینکه به مجموعه حقوقی ما اعتماد کردید و از طرف دیگر، نظر خود را با سایر کاربران در میان گذاشته‌اید صمیمانه تشکر می‌کنیم. به امید همکاری‌های بیشتر.

مهدی جوانمردی

14:12
26 تیر 1400
1
ضمن تشکر از کلیه خدمات شما، امروز مشاوره حقوقی تلفنی با مشاور ارشد حقوقی قراردادهاتون رو تجربه کردم و باید بگم واقعا راضی هستم. انشاالله به لطف راهنمایی شما، بتونم منطقی و حقوقی در مورد اون موضوع تصمیم بگیرم. سپاس مجدد از شما.