رکلا؛ مرجع تخصصی تنظیم قرارداد در ایران

تخصص و تمرکز ما، قرارداد است!
خِشت اول و شالوده روابط کاری و اقتصادی، اتحاد است و اتحاد با قرارداد مراقبت می‌شود.
ماموریت ما ارائه خدمات حقوقیِ با صرفه در حوزه قراردادها و هدف ما پایان دادن به معاملات و توافقات شفاهی است. هیچ همکاری و معامله‌ای مستحق بی‌قراردادی نیست. ما همیشه در دسترس شما خواهیم بود تا در سریعترین زمان ممکن، حقوقی‌ترین تصمیم ممکن را در روابط کاری خود اتخاذ کنید.
رُکلا محصولی از شرکت نوآوران خلاق زمانه و پلتفرمی به منظور ارائه خدمات حقوقی در بستر اینترنت است. خدمات حقوقی رکلا از ارائه نمونه قرارداد تا تنظیم قرارداد و همچنین ارائه مشاوره تخصصی تلفنی را در بر می‌گیرد. ما بر روی قراردادها متمرکز شده‌ایم و مانند شما از اهمیت آن مطلع هستیم.

question_mark

چرا اینجاییم؟

رکلا برای همراهی با افراد مصمم و با انگیزه‌ای اینجا است که موفقیت را جستجو می‌کنند و با آگاهی به دنبال حفاظت از آینده روابط و معاملات خود هستند. برای امنیت خاطر کارپردازان، کارپذیران، صاحبان کسب و کار، مالکان، خریداران و برای آرامش و لبخند خانواده‌های آن‌ها، اینجا ایستاده‌ایم.
ما تلاش می‌کنیم اولین قدم شما و هر قدم بعد از آن، سخت نباشد، توانمند و آگاه باشید و مطمئن شوید که حتما در توافق و معامله‌ای منصفانه حضور خواهید داشت.
ما تلاش می‌کنیم عدالت و قانون دور از دسترس و گران نباشند. خدمات حقوقی مرتبط به قرارداد را مقرون به صرفه کرده‌ایم و برای نیاز هر کسی به قرارداد، پاسخ داریم.
قوانین از شما محافظت می‌کنند و به شما قدرت می‌بخشد. ما اینجاییم که قوانین به آسانی در دستان شما باشد.

inventory

قوی‌ترین ابزار دیجیتال تنظیم و دریافت قرارداد در دسترس شما!

زمان و منابع مالی شما ارزشمند هستند. ما فرآیند دسترسی به نمونه قراردادهای کامل و قانونی را به اندازه‌ای تسهیل کرده‌ایم که در کوتاه‌ترین زمان ممکن به هر قراردادی که نیاز دارید، دسترسی داشته باشید. با پشتیبانی آنلاین و تلفنی، قدم به قدم شما را راهنمایی می‌کنیم تا قرارداد مناسب خودتان را انتخاب کنید. شما دیگر نیازی به مراجعه‌های حضوری، در نوبت ماندن‌ها، کلنجار رفتن با موسسات حقوقی و وکلا، پرداخت هزینه گزاف و صرف زمان زیاد ندارید. اینجا همه چیز به سادگی در دسترس شما است تا قراردادی کامل در اختیار داشته باشید، توافقات و معاملات خود را بی دردسر پیش ببرید و از بروز هر مشکل یا اختلاف احتمالی در آینده جلوگیری کنید.
با تخصص و متمرکز بر خدمات تنظیم قرارداد اختصاصی، قراردادهایی مختص به خودتان تنظیم می‌کنیم تا تمام شروط و تعهداتی که در نظر دارید را قانونی و مکتوب در اختیار داشته باشید. تمام خدمات حقوقی مختص به قرارداد را می‌توانید از رکلا بخواهید.

تیم رکلا

پژمان زارع
computer

پژمان زارع

بنیان گذار، توسعه دهنده وب و طراح محصول

ابراهیم زارع مویدی
gavel

ابراهیم زارع مویدی

بنیان گذار، کارشناس ارشد حقوقی و استراتژیست محتوا

سما سلیمانی
business_center

سما سلیمانی

کارشناس کنترل کیفیت محتوا

منا سبزه وند
phone

منا سبزه وند

کارشناس حقوقی امور مشتریان

علیرضا زبرجد
computer

علیرضا زبرجد

توسعه دهنده ارشد نرم افزار

نرگس دستگیر
computer

نرگس دستگیر

توسعه دهنده نرم افزار

handshake

چطور می‌توانیم به شما کمک کنیم؟

مشاوره حقوقی تلفنی