دانلود اپلیکیشن رکلا

شما می‌توانید از لینک‌های زیر اپلیکیشن رکلا را دانلود کرده و از امکانات آن استفاده کنید

برای گوشی آیفون (iPhone):
به زودی...
دسترسی به بیش از ۴۰۰ قرارداد آماده استفاده
دسترسی به بیش از 600 قرارداد آماده استفاده
مشاوره اختصاصی، تنظیم قرارداد و مشاوره تلفنی
مشاوره اختصاصی، تنظیم قرارداد و مشاوره تلفنی
پشتیبان، برای پاسخ‌دهی به سوالات شما
پشتیبان، برای پاسخ‌دهی به سوالات شما
دسترسی دائمی به تمام فایل‌های خریداری شده
دسترسی دائمی به تمام فایل‌های خریداری شده

در سال‌های اخیر پیشرفت تکنولوژی سبب دسترسی راحت‌تر کاربران به خدمات حقوقی شده ‌است. بسیاری از حقوق‌دانان تلاش می‌کنند با ارائه خدمات آنلاین، به کاربران کمک کنند که بتوانند به ‌راحتی از خدمات حقوقی با صرفه و کاربردی بهره‌مند شوند. ما نیز در مجموعه حقوقی رکلا، با بهره‌مندی از تجربه‌ای که در طول سال‌ها فعالیت در زمینه قرارداد نویسی و نگارش قراردادهای مرتبط با استخدام، مشارکت، پیمانکاری، استارت‌آپ ها، و مواردی از این قبیل به‌دست آورده‌ایم، تلاش کرده‌ایم اقداماتی را انجام دهیم تا دسترسی کاربران به قراردادها و خدمات حقوقی راحت‌تر و با سرعت بیشتری صورت بگیرد. به ‌این ‌ترتیب نرم افزار قرارداد نویسی را با کمک تیم توسعه نرم‌افزار آماده کرده‌ایم و در این صفحه در اختیار کاربران گرانقدر مجموعه رکلا قرار داده‌ایم.

قراردادها نقش حیاتی و مهمی در زندگی و روابط کاری و مالی اشخاص دارند. امضای یک قرارداد، ممکن است تا سال‌ها زندگی طرفین آن را تحت الشعاع قرار دهد. به همین جهت تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا این بار نیز با عرضه برنامه قراردادنویسی گام مثبتی در جهت ارائه خدمات حقوقی برداریم و دسترسی همه مردم از هر نقطه مکانی و زمانی را به خدمات حقوقی باصرفه، فراهم کنیم.

نرم افزار دانلود قرارداد رکلا؛ به پشتوانه سال‌ها تجربه، سابقه و تخصص

همان‌طورکه می‌دانید رکلا به‌عنوان مرجع تخصصی تنظیم قرارداد شناخته می‌شود. این مجموعه، در سال‌های اخیر به ‌عنوان یک مرجع معتبر تنظیم‌ انواع قراردادها به کاربران، خدمات حقوقی ارزشمندی ارائه داده است.

بدون شک این موضوع بسیار ضرورت دارد که تنظیم متن قرارداد توسط شخص یا تیمی انجام شود که به قوانین، مقررات، عرف و شرایط ویژه و آیین قراردادنویسی به ‌صورت کامل مسلط باشند. ما در مجموعه حقوقی رکلا با استفاده از تجربه‌ای که در این زمینه کسب کرده‌ایم و با نیازسنجی مناسب و دقیقی که در خصوص بهره‌مندی هر چه راحت‌تر کاربران انجام داده‌‌ایم، این‌بار با ارائه خدمات از طریق نرم افزار ساخت قرارداد خدمات تخصصی حقوقی را به کاربران عرضه می‌کنیم.

این نرم ‌افزار قابلیت‌های منحصر به ‌فردی در خصوص جستجو و دریافت انواع نمونه قراردادها، امکان ثبت درخواست بررسی و ویرایش قرارداد و امکان ثبت درخواست مشاوره حقوقی تلفنی و سایر خدمات مرتبط با قرارداد، به کاربران ارائه می‌دهد.

ما همواره در تلاش هستیم تا امکان دسترسی همه مردم به خدمات حقوقی با صرفه و تخصصی فراهم شود. هدف ما این است که کاربران بتوانند با استفاده از خدمات حقوقی مجموعه رکلا، در زمان و هزینه خود صرفه‌ جویی کنند.

استفاده از نرم افزار دانلود قرارداد به کاربران کمک خواهد کرد که بدون مراجعه به موسسات و دفاتر حقوقی، در سریع‌ترین زمان ممکن به قرارداد مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند.

نرم افزار قرارداد نویسی چه کمکی به من می‌کند؟

امروزه بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند تا بدون خروج از منزل و به ‌صورت غیر حضوری، از خدمات حقوقی بهره‌مند شوند. معمولا این دسته از مردم مایل هستند که به‌جای صرف زمان در ترافیک یا راهروهای شلوغ موسسات و دفاتر حقوقی، به ‌صورت آنلاین و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با مشاور حقوقی متخصص قراردادها مشورت کنند و قرارداد مورد نیاز خود را در سریع‌ترین زمان، در اختیار داشته باشند.

مجموعه رکلا با شناخت این نیاز و با هدف تسهیل ارتباط کاربران با مشاوران حقوقی مجموعه، اپلیکیشن قراردادها را در اختیار کاربران قرار داده است.

با استفاده از این اپلیکیشن، کاربر می‌تواند به‌راحتی از خدماتی مانند تنظیم قرارداد، بررسی قرارداد و مشاوره حقوقی بهره‌مند شود. دریافت همه این خدمات از طریق سایت حقوقی رکلا نیز امکان‌پذیر است اما نکته مهم این است که بسیاری از کاربران، مایل هستند که اپلیکیشن قرارداد را همواره در تلفن همراه خود داشته باشند تا در هر زمان و هر مکانی بتوانند از آن استفاده کنند.

در برنامه قرارداد نویسی شما به بانک نمونه قراردادهای رکلا و توضیحات مفیدی که در خصوص هر قرارداد نوشته‌ شده است، دسترسی خواهید داشت. تصویر یک صفحه از هر نمونه قرارداد، برای آشنایی بیشتر شما با محتوای قرارداد، در این اپلیکیشن قابل مشاهده است.

دسترسی به قرارداد به سرعت بعد از خرید در اپلیکیشن رکلا و ارتباط با پشتیبان آنلاین

شما می‌توانید هر قراردادی که نیاز دارید را از طریق اپلیکیشن قرارداد نویسی تهیه کنید. بلافاصله پس ‌از ثبت خرید، متن قرارداد در دو فرمت وُرد و پی دی اف در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

از طریق نرم افزار دانلود قرارداد امکان گفتگو با پشتیبان آنلاین از ساعت ۷ صبح تا ۱۲ شب برای شما امکان‌پذیر است. از طریق چت و پشتیبانی این امکان را دارید که در خصوص قرارداد مناسب خود اطلاعاتی دریافت کنید و در رابطه با نحوه استفاده از خدمات مختلف اپلیکیشن اطلاعاتی به‌دست آورید. شما می‌توانید از پشتیبان سوال کنید و مطمئن خواهید بود که به محض دریافت پاسخ، اعلان (نوتیفیکیشن) آن‌ را روی تلفن همراه خود مشاهده خواهید کرد.

استفاده از نرم‌افزار دانلود قرارداد محدودیت زمانی و مکانی ندارد. یعنی در هر ساعتی از شبانه ‌روز و در هر موقعیت مکانی این امکان را خواهید داشت که قرارداد مورد نیاز خود را تهیه کنید. چراکه تیم حقوقی رکلا معتقد است هیچ رابطه کاری و حقوقی، مستحق بی قراردادی نیست. شما تنها با جستجوی عنوان قرارداد مورد نیاز خود، این امکان را خواهید داشت که به متن آن دسترسی پیدا کنید.

چنانچه در خصوص عنوان قرارداد و محتوای آن اطلاعاتی ندارید، این امکان برای شما فراهم شده ‌است تا با چت پشتیبان گفتگو کنید و پرسش خود را در خصوص قرارداد مناسب خود و نحوه استفاده از خدمات حقوقی این اپلیکیشن با پشتیبان، مطرح کنید.

یکی دیگر از قابلیت‌های نرم‌افزار دانلود قرارداد این است که دسترسی شما به قراردادی که از این اپلیکیشن تهیه می‌کنید، به‌ صورت دائمی خواهد بود. پس ‌از تهیه هر قرارداد، فایل آن در حساب کاربری شما قرار داده می‌شود و برای همیشه و بدون پرداخت هزینه مجدد، به این قرارداد، دسترسی خواهید داشت.

دانلود و نصب نرم افزار قرارداد نویسی به چه صورت است؟

زمانی‌که شما نرم‌افزار قرارداد نویسی را دانلود می‌کنید، پس ‌از نصب این برنامه، برای ورود به اپلیکیشن، لازم است که شماره تماس خود را وارد کنید. سپس کد فعال ‌سازی برای شما ارسال می‌شود. پس‌از وارد کردن کد، بلافاصله وارد نرم افزار ساخت قرارداد می‌شوید.

در صفحه اول اپلیکیشن، شما با نوار جستجوی قراردادها مواجه می‌شوید. چنانچه نیاز به نمونه قرارداد دارید، می‌توانید عنوان نمونه قرارداد را در این نوار جستجو تایپ کنید. اگر قرارداد مورد نظر شما در بین مجموعه نمونه قراردادهای برنامه قرارداد نویسی موجود باشد، می‌توانید این نمونه قرارداد را انتخاب و تهیه کنید. در غیر این صورت می‌توانید از سایر خدمات این اپلیکیشن مانند ثبت درخواست تنظیم قرارداد اختصاصی بهره ببرید.

نرم افزار قرارداد نویسی از چه بخش‌هایی تشکیل شده‌ است؟

اگر در مراحل ابتدایی راه اندازی یک کسب و کار یا آغاز یک شراکت هستید؛ اگر تمایل دارید اشخاصی را استخدام کنید؛ اگر قصد خرید و فروش و معاملات اینچنینی را دارید یا قرار است به عنوان واسط عمل کنید؛ اگر در خصوص اجاره ملک، دستگاه و ماشین آلات فعالیت می‌کنید یا اگر به هر طریق دیگری کاری را انجام می‌دهید که نیاز به ثبت یک قرارداد دارد و در خصوص آن اطلاعات تخصصی و کاربردی نیاز دارید، می‌توانید برای آگاهی از جنبه‌های حقوقی کاری که تصمیم به انجام آن دارید، با مشاور حقوقی مشورت کنید.

امکان ارتباط با مشاور حقوقی از طریق نرم افزار نوشتن قرارداد برای شما فراهم شده ‌است. به این صورت که درخواست خود را در بخش مشاوره حقوقی ثبت و تاریخ مشاوره را نیز مشخص می‌کنید. پس ‌از ثبت درخواست و پرداخت هزینه، مشاور در تاریخ مقرر با شما تماس خواهد گرفت.

بانک نمونه قراردادهای رکلا، یکی از مهم‌ترین و ارزشمندترین خدماتی است که توسط تیم حقوقی رکلا در اختیار کاربران قرار گرفته است. کارشناسان حقوقی رکلا با توجه به نیاز مردم و با در نظر گرفتن اهمیت قراردادهای پرکاربرد و رایج در جامعه، بیش از 600 عنوان قرارداد را به ‌صورت فرم آماده تنظیم کرده و در بخش بانک نمونه قراردادها در اختیار کاربران قرار داده‌اند. در این بخش قراردادهایی مانند قراردادهای فروش کالا، کارگزاری، استخدام، سرمایه‌گذاری، اجاره، انواع صلح‌نامه و مواردی از این قبیل، تنظیم و ارائه شده‌اند. شما با جستجوی عنوان نمونه قرارداد مناسب خود، به یک فرم آماده قانونی و کاربردی دسترسی خواهید داشت.

درخواست تنظیم قرارداد و بررسی قرارداد در اپلیکیشن رکلا

دانلود نرم افزار تنظیم قرارداد رکلا این امکان را به شما می‌دهد تا با انتخاب گزینه تنظیم قرارداد، وارد صفحه‌ مربوط به آن شوید و درخواست خودتان را درخصوص قراردادی که مورد نیاز شما است، به همراه توضیحات مختصری در خصوص این قرارداد، ثبت ‌کنید. مشاوران حقوقی مجموعه نهایتا ظرف ۱۸ ساعت با شما از طریق حساب واتس اپ یا تلگرام ارتباط می‌گیرند.

یکی دیگر از خدمات و قابلیت‌های ویژه مربوط به این اپلیکیشن، بررسی قرارداد است. چنانچه شما در گذشته قراردادی تنظیم کرده‌اید و اکنون مایل هستید در خصوص جنبه‌های حقوقی و قانونی این قرارداد اطلاعاتی کسب کنید یا می‌خواهید در خصوص صحیح یا باطل بودن قرارداد اطلاعاتی داشته باشید، می‌توانید درخواست خود را در قسمت بررسی قرارداد ثبت کنید. شما این امکان را دارید که فایل قرارداد را در قسمت بررسی قرارداد، بارگذاری کنید. کارشناسان حقوقی مجموعه رکلا ظرف ۱۸ ساعت این درخواست شما را پیگیری می‌کنند.

نرم افزار قرارداد نویسی چه ویژگی‌هایی دارد؟

طراحی و عرضه نرم‌افزار دانلود قرارداد قدم مثبتی در خصوص ارائه خدمات حقوقی با صرفه در زمینه قراردادها محسوب می‌شود. بخش‌های مختلف و صفحات این نرم ‌افزار که توسط تیم فنی متخصص رکلا به ‌صورت ساده، کاربردی و با استفاده از مناسب‌ترین فونت طراحی ‌شده است، به ‌راحتی به نیاز کاربران پاسخ می‌دهد و دسترسی آن‌ها را به بخش‌های مختلف برنامه، ممکن می‌سازد. یعنی کاربر بدون توقف و بدون وجود هیچ نوع مشکلی، به صفحات و بخش‌های گوناگون این نرم‌افزار دسترسی خواهد داشت.

نمونه قراردادهای موجود در این اپلیکیشن، با هزینه منصفانه، در اختیار کاربران قرار داده‌ شده است. در واقع کاربر با پرداخت هزینه‌ای بسیار کم‌تر از آنچه موسسات حقوقی و وکلا برای تنظیم قرارداد مشابه دریافت می‌کنند، می‌تواند به یک قرارداد کامل و قانونی دسترسی پیدا کند.

دانلود نرم افزار تنظیم قرارداد به‌صورت راحت و سریع صورت می‌گیرد. یعنی کاربر به‌راحتی امکان نصب این برنامه و دسترسی کامل و آسان به تمام امکانات آن را خواهد داشت. زمانی‌ که شما این برنامه را نصب می‌کنید، براساس شرایط و خواسته‌ خود، این امکان را خواهید داشت که از خدمات حقوقی این مجموعه، بهره‌مند شوید.

دسترسی آسان‌ به تمام قراردادهای تهیه شده

یکی دیگر از ویژگی‌های کاربردی این اپلیکیشن، دسترسی به قراردادهایی است که در گذشته خریداری کرده‌اید. چنانچه شما از کاربران قدیمی مجموعه رکلا باشید، با استفاده از این نرم‌افزار، به تمام قراردادهایی که در گذشته تهیه کرده‌اید، دسترسی خواهید داشت.

دانلود نرم‌افزار تنظیم قرارداد به ‌راحتی و از طریق برنامه‌های بازار، مایکت و سایت رکلا امکان‌پذیر است.

سرعت و کارایی این نرم‌افزار موجب شده ‌است که این برنامه، در همین چند ماه اخیر، به‌ عنوان یکی از نرم‌افزارهای حقوقی محبوب در بین کاربران شناخته شود.