قرارداد مشارکت باشگاه ورزشی

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند

رضایی

با عرض سلام و خسته نباشید .سوالی که از شما دارم اینه که اگر دو نفر بخواهند که یک باشگاه احداث کنند بطوریکه یکی سرمایه بزاره و یکی دیگه مربی باشه و در اصطلاح کار بلد.در این صورت میخواستم بدونم درصد هر کدوم از شرکا چجوری محاسبه میشه یا عرف اینکار چطوریه؟

ارسال پاسخ
ابراهیم زارع مویدی

با سلام و وقت بخیر… به حضور شما عرض شود که صرفا در قراردادهای مشارکت ساخت، برخی عرف‌ها به وجود آمده است و در خصوص موردی که شما می‌فرمایید نمی‌توان به عرف خاصی اشاره کرد. اما راه حلی که می‌توانیم به شما ارائه کنیم این است که در نظر بگیرید میزان سرمایه‌ای که به شراکت آورده شده است چنانچه در بانک قرار داده شود، چه میزان سود را در سال به سرمایه گذار پرداخت خواهد کرد و بر همین اساس، درصدی را در قرارداد در نظر بگیرید که دست کم با فرض میزان سود سالیانه باشگاه، با سود بانک برابر یا بیشتر باشد. این صرفاً یک توصیه است. موفق باشید.

آذین

سلام خسته نباشید
اگر موسس و مدیر باشگاه دو شخص متفاوت باشند
قرارداد با مدیر به چه صورت باید بسته بشه؟
و حقوق و مزایای مدیر چطور پرداخت میشود؟

ارسال پاسخ
ابراهیم زارع مویدی

سلام. اگر قرار است که رابطه به صورت کاری و مطابق با قانون کار باشد، قاعدتاً باید حداقل حقوق اداره کار و سایر توابع آن از قبیل سنوات، حق مسکن، خواروبار و حق اولاد را به ایشان پرداخت کنید و اگر قرار است، رابطه، رابطه شراکت باشد، که اساساً پرداخت‌ها براساس سهم الشرکه یا درصد انجام خواهد شد و ربطی به قانون کار نخواهد داشت.

سوالی دارید ؟ با من صحبت کنید!

پشتیبان آنلاین است. image

با تیم رکلا صحبت کنید

rokla-chat